DRACO Czarny mat LED 10W, Kamera HD, czujnik ruchu PIR, IP54 5000K Kinkiet podwójny zewnętrzny
Cena regularna:
714,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet podwójny zewnętrzny z kamerą DRACO Czarny mat LED 10W, Kamera HD, czujnik ruchu PIR, IP54 5000K
Kinkiet zewnętrzny DRACO belgijskiego producenta oświetlenia Lutec, to naświetlacz wykonany z odpornego na czynniki atmosferyczne aluminium z podwójnym światłem, umożliwiający ustawienie głowic w różnych kierunkach co zapewnia pełną elastyczność w zakresie wyboru miejsca które zostanie oświetlone. Podwójny naświetlacz został wyposażony w mikrofon oraz kamerę HD, nad którymi mamy pełną kontrolę za pomocą aplikacji. Głowicę z kamerą oraz czujnikiem ruchu PIR, również można skierować w pożądanym kierunku, dzięki ruchomej głowicy. Czujnik ruchu PIR który również stanowi wyposażenie tego projektora zewnętrznego, niewątpliwie jest jego dodatkowym atutem. Dzięki temu w każdej chwili będzie dostępny podgląd z tym co dzieje się w otoczeniu domu, gdy tylko wykryje ruch. Naświetlacz jest zarządzany za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT. Produkt posiada 5 lat gwarancji producenta.
Technologia Bluetooth® WIFI, światowy standard prostej, bezpiecznej łączności bezprzewodowej obsługuje teraz sieć mesh. Nowa funkcja Bluetooth®mesh umożliwia komunikację pomiędzy wieloma urządzeniami i jest zoptymalizowana do tworzenia sieci średnich i dużych urządzeń. Technologia Bluetooth mesh pozwala na rozwiązywanie bardziej złożonych problemów związanych z zasięgiem i odległością
Dane techniczne
| Długość (mm): | 234 |
| Odległość od ściany (mm): | 163 |
| Wysokość (mm): | 191 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Barwa światła: | Zimna |
| Strumień światła (Lumeny): | 1200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Zasięg 0 - 18 m. | Kąt detekcji 180° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Wysoka jakość rejestrowanego obrazu |
| Wykonanie: | Kamera regulowana automatycznie - prawo-lewo 45°, góra-dół: 20° |
| Wykonanie: | Głowice regulowane niezależnie |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Obsługa za pomocą aplikacji Bluetooth® WIFI LUTEC CONNECT |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
