DOME Czarna LED Dim. CRI>95 2x12W 2200K 2xES111 Lampa podłogowa ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa podłogowa ściemnialna DOME Czarna LED Dim. CRI>95 2x12W 2200K 2xES111
Dane techniczne
| Długość (mm): | 160 |
| Szerokość (mm): | 260 |
| Wysokość (mm): | 1380 |
| Minimalna wysokość (mm): | 1310 |
| Maksymalna wysokość (mm): | 1380 |
| Średnica klosza (mm): | 120 |
| Szerokość klosza (mm): | 260 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1800 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Czarny |
| Materiał korpusu: | Stal |
| Materiał klosza: | Stal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2 x 12 W |
| Rodzaj gwintu: | 2 x ES111 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2200 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2 x 820 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 95 |
| Kąt świecenia: | 40 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia w pionie |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - regulacja za pomocą ściemniacza na kablu |
| Wykonanie: | Lampa posiada dwa źródła światła - w przedniej i tylnej części klosza |
| Wykonanie: | Źródła światła z możliowścią wymiany |
| Wykonanie: | Bardzo wyski współczynnik oddawania barw - CRI>95 |
| Wykonanie: | Włącznik umieszczony na kablu |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
