DISO LED 2W bateria solarna, ruchoma głowica IP44 4000K Lapa ogrodowa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lapa ogrodowa stojąca z ruchomą głowicą zasilana baterią solarną DISO LED 2W IP44 4000K
Pomysłowo zaprojektowany słupek ogrodowy LED z baterią słoneczną, który posiada doskonale zintegrowane panel słoneczny. Gotowy do uchwycenia pełnego światła słonecznego. Ruchoma głowica lampy ogrodowej stojacej DISO wyposażonej w panel słoneczny, skieruje wiązkę światła na pożądane miejsce. Lampa posiada również wbudowany wyłącznik. Do zestawu dołączono kotwę mocującą o długości 15cm.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 175 |
| Wysokość (mm): | 450 |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Tworzywo syntetyczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 84 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Bateria solarna - 3.7V 2200 mAh Li-Ion LIB |
| Wykonanie: | Z wbudowanym wyłącznikiem |
| Wykonanie: | Lampa posiada ruchomą głowicę |
| Wykonanie: | W zestawie kotwa mocująca do gruntu o długości 150 mm. |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
