DELTA Antracyt LED 6W 4000K IP44 Kinkiet zewnętrzny SUMA DL-K100
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny DELTA Antracyt LED 6W 4000K IP44
Delta jest nową serią opraw oświetleniowych, wykonanych ze stali nierdzewnej oraz pokrytych lakierem proszkowym w kolorze ciemnego popielu. W serii Delta znajdują się lampy stojące o dwóch różnych wysokościach oraz kinkiet, wszystkie cechuje oryginalny design z charakterystycznym stożkiem w górnej części lampy. W oprawach zostało zastosowane energooszczędne źródło światła LED.
Delta DL-K100 to kinkiet zewnętrzny, który znajdzie zastosowanie przed wejściem do budynku, a także świetnie sprawdzi się jako oświetlenie tarasu.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 89 |
| Odległość od ściany (mm): | 120 |
| Wysokość (mm): | 156 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Stal nierdzewna malowana proszkowo |
| Materiał klosza: | Poliwęglan |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 415 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Wysokiej jakości lakier proszkowy; półmat struktura, odporny na warunki atmosferyczne |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
