Cyprus czarny LED 10W 3000K IP44 Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny Cyprus czarny LED 10W 3000K IP44
Oprawa ścienna Cyprus do zastosowania na zewnątrz należy do przedstawicieli nowoczesnego stylu. Czarna oprawa w kolorze czarnym jest uzupełniona białym kloszem z tworzywa sztucznego oraz czarną podporą w kształcie litery L. Okrągła oprawa może zostać zamontowana na tarasie lub w dowolnym miejscu na zewnętrznej ścianie budynku. Zewnętrzna oprawa Cyprus posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 10 W, - 790 lumenów, bez klosza - 1000 lumenów i temperaturze barwowej 3000 K. Świecąca ciepłobiałym światłem oprawa stworzy domową, przytulną atmosferę do letniej kolacji lub spotkania na tarasie. Wymiary oprawy Cyprus są następujące: szerokość 180 mm, wysokość 195 mm, średnica 180 mm, odległość od ściany 65 mm. Oprawa ścienna charakteryzuje się stopniem ochrony IP44, co zapewnia jej ochronę przed wnikaniem przedmiotów o średnicy do 1 mm oraz przed wodą docierającą ze wszystkich kierunków.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 180 |
| Odległość od ściany (mm): | 65 |
| Wysokość (mm): | 195 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 790 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Żywotność diod LED : 30 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
