Cressida chrom Ø 40,5cm. Starlight 24W 4000K Lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa Cressida chrom Ø 40,5cm. Starlight 24W 4000K
Okrągła lampa sufitowa Cressida z gwiezdnym efektem będzie praktycznym i jednocześnie eleganckim wyborem do nowoczesnego salonu, jadalni lub sypialni. Oprawę w kolorze chromu, która została wykonana z metalu i akrylu, uzupełnia biały akrylowy abażur. Okrągła kryształowa dekoracja na obrzeżu lampy nadaje jej ciekawy charakter. Cressida zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 24W, strumieniu świetlnym 1720 lumenów i niezwykłej trwałości 50 000 godzin! Temperatura barwowa żarówki wynosi 4000K, co oznacza, że emituje ona naturalne białe światło, nadając pomieszczeniu czysty, nowoczesny wygląd. Średnica lampy sufitowej wynosi 405 mm, a odległość od sufitu - 65 mm. Na lampę Cressida udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 405 |
| Wysokość (mm): | 65 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 24 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1720 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | STARLIGHT - Efekt świecenia gwiaździsty |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
