Cork 2 aluminium Ø 34cm LED 18W 3000K IP44 Łazienkowa lampa sufitowa
Cena regularna:
403,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Łazienkowa lampa sufitowa Cork 2 aluminium Ø 34cm LED 18W 3000K IP44
Ta 2-poziomowa oprawa ze stali połączonej z aluminium będzie pasować do wielu stylów wystroju i ustawień łazienkowych. Jej prosty wygląd składa się z 2 poziomów z białymi kloszami i aluminiowymi wykończeniami. Diody LED zużywają do 75% mniej energii i działają do 20 razy dłużej niż tradycyjne żarówki. Ten produkt ma stopień ochrony IP44, co oznacza, że jest w pełni odporny na zachlapania i nadaje się do użytku w łazience.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 340 |
| Wysokość (mm): | 100 |
| Kolor korpusu: | Aluminium |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Stal | Aluminium |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 982 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
