Cinnamon brązowy | dąb 7W 3000K Kinkiet ścienny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny Cinnamon brązowy | dąb 7W 3000K
Lampa ścienna Cinnamon w stylu nordyckim jest polecana przede wszystkim do salonu lub sypialni. Biały model wykonany z metalu i płyty MDF w kolorze dębu jest uzupełniony białym abażurem z tworzywa sztucznego. Dzięki specjalnej konstrukcji, rzuca na ścianę efektowne wiązki światła w górę i w dół. Lampa Cinnamon zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 6 W, strumieniu świetlnym 340 lumenów i temperaturze barwowej 3000 K. Dzięki temu, że lampa emituje ciepłobiałe światło, w pomieszczeniu powstaje przytulna, intymna atmosfera. Wymiar kinkietu to 125x125 mm, odległość od ściany wynosi również 125 mm. Na ten model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 125 |
| Odległość od ściany (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 125 |
| Kolor korpusu: | Brązowy ( dąb ) |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Drewno | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 340 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: góra - dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
