Carmo solar czarny wys. 60cm. PIR 2W 3000K IP54 Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu i zmierzchu Carmo solar czarny wys. 60cm. PIR 2W 3000K IP54
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 600 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 130 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 110° | Zasięg: do 10 m. |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Produkt wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Po zmroku aktywuje się funkcja nocnego oświetlenia. |
| Wykonanie: | Tryb czuwania nocnego: 10 % mocy świecenia. Po wykryciu ruchu automatyczne przełącza na 100% mocy świecenia. |
| Wykonanie: | Po upływie zaprogramowanego czasu, ponownie przełączy się w tryb nocnego oświetlenia. |
| Wykonanie: | Produkt zasilany energią słoneczną |
| Wykonanie: | Produkt posiada wbudowany włącznik |
| Wykonanie: | Akumulator: 18650 Li-ion 3.7V 1200mAh |
| Wykonanie: | W komplecie kolec mocujący w ziemi |
| Wykonanie: | Żywotność: 20 000 h |
| Wykonanie: | Liczba cykli włącz/wyłącz: 15 000 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
