Carmella Złota LED 30W 4000K Lampa sufitowa Rabalux 5052
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Złota lampa sufitowa Carmella Rabalux 30 W
Jeżeli poszukujesz stylowego oświetlenia, które będzie wyróżniać się na tle standardowych lamp dostępnych na rynku, postaw na te od renomowanej marki Rabalux. Złota lampa sufitowa Carmella Rabalux 30 W to minimalistyczna propozycja o oszczędnym designie, który jednocześnie jest maksymalnie elegancki i wysmakowany. Taka lampa doskonale wkomponuje się w resztę wystroju wnętrz w podobnym stylu.
Lampa sufitowa Carmella w kolorze złotym
Lampa składa się z okrągłej oprawy wykonanej z metalu w złotym kolorze, w którym umieszczono okrągły klosz w kolorze białym. Unikatowa lampa w modelu Carmella choć jest subtelna, zwraca uwagę swoją wyjątkowością i przyciąga wzrok. Materiały, z których ją wykonano są wytrzymałe i pozwalają na wieloletnią eksploatację lampy. Skorzystaj z naszej oferty lamp Rabalux!
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 380 |
| Wysokość (mm): | 95 |
| Kolor korpusu: | Złoty |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 30 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1950 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
