CYRA Antracyt LED regulowane głowice 15W IP54 3000K Kinkiet zewnętrzny podwójny
Cena regularna:
274,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny podwójny z regulowanymi głowicami CYRA Antracyt LED 15W IP54 3000K
Kinkiet ścienny LED niemieckiego producenta oświetlenia Lutec wykonany jest na bazie walca z połączeniem antracytowej aluminiowej obudowy i mlecznego białego klosza. Dwie ruchome głowice oferują możliwość obrotu obu głowic niezależnie o 350 stopni, co daje przyjemny blask na elewacji lub przedni rozproszony strumień światła. Występuje również w wersji z czujnikiem ruchu.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 78 |
| Odległość od ściany (mm): | 120 |
| Wysokość (mm): | 245 |
| Kolor korpusu: | Ciemny Szary |
| Kolor klosza: | Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 136 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Ruchome głowice kinkietu - Regulacja w płaszcyźnie 350° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
