CURTIS czarny mat LED Dim. 4W 3000K Lampka stołowa snake
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka stołowa snake CURTIS czarny mat LED Dim. 4W 3000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 180 |
| Szerokość (mm): | 120 |
| Wysokość (mm): | 350 |
| Maksymalna wysokość (mm): | 420 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 400 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik dotykowy umieszczony na lampie |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja ściemniaczem dotykowym na lampie |
| Wykonanie: | Lampa posiada giętki wysięgnik - regulacja wysokości oraz kierunku świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
