CRYSTAL Srebrny LED 10W IP44 3000K Kinkiet zewnętrzny
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny CRYSTAL Srebrny LED 10W IP44 3000K
Kwadratowy dwukierunkowy kinkiet zewnętrzny CRYSTAL świecący go góry oraz do dołu posiada światło o subtelnym świetle pośrednim. Całkowicie otwarty profil ze stali nierdzewnej z 2 przednimi liniami świetlnymi przedstawi się jako ładny i delikatny detal.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 101 |
| Odległość od ściany (mm): | 124 |
| Wysokość (mm): | 90 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Stal STAINLESS |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 660 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 128 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Świeci w górę i dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
