CONROY antracyt wys. 71,5cm. LED 18W 3000K IP44 Słupek ogrodowy
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Słupek ogrodowy CONROY antracyt wys. 71,5cm. LED 18W 3000K IP44
To, co sprawia, że lampa ścienna i słupkowa CONROY jest bardzo wielofunkcyjna, to obrotowe elementy świetlne. Możesz je skierować w górę lub w dół i bawić się światłem. Lampa jest wyposażona w zintegrowaną diodę LED, która emituje ciepłe, białe światło w barwie 3000K.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 225 |
| Szerokość (mm): | 155 |
| Wysokość (mm): | 715 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Biały Opal |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1300 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
