CLOUDY Biała LED RGBW DIM Pilot 29W 3000K Lampa ścienno - sufitowa RL R62263131
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ścienno - sufitowa CLOUDY Biała LED RGBW DIM 29W 3000K Pilot
Dane techniczne
| Długość (mm): | 520 |
| Szerokość (mm): | 250 |
| Wysokość (mm): | 95 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 29 W |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K + RGB |
| Barwa światła: | Ciepła + Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 3600 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa wyposażona w moduł zmiany koloru RGBW (czerwony, zielony, niebieski, biały) - zmiana za pomocą pilota |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja za pomocą pilota |
| Wykonanie: | Pilot w zestawie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
