CLASSIC czarny wys. 50 cm. LED E27 4.3W 2200K IP44 Lampa ogrodowa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca CLASSIC czarny wys. 50 cm. LED E27 4.3W 2200K IP44
Ten słupek oświetleniowy Classic przekonuje swoim klasycznym wzornictwem i tworzy nieoślepiające akcenty świetlne na drogach dojazdowych. Dzięki niemu podjazdy i ścieżki są równomiernie i bezpiecznie oświetlone. Czarny rama i przezroczysty szklany klosz zapewniają nowoczesny wygląd. Dostarczoną żarówkę można w razie potrzeby wymienić. Słupek oświetleniowy o barwie światła 2200 K jest szczególnie przyjazny owadom, ponieważ ta wartość jest poza zasięgiem widzialnym dla owadów, więc dodatkowe źródło światła nie przyciąga ich uwagi. Ciepłe, złote światło tworzy przyjemną atmosferę w całym otoczeniu domowym.
- Temperatura barwowa: 2200K - złote światło
- Złote światło - aktywna ochrona przed insektami i przyjemna atmosfera świetlna wokół domu
- Kąt świecenia 360° do oświetlenia powierzchniowego
- Słupek oświetleniowy do optymalnego oświetlenia ścieżek
- Stopień ochrony IP: IP44 - bryzgoszczelny
- Żarówka LED w zestawie
- Idealny do oświetlenia strefy wejściowej
- Złota barwa światła tworzy przytulną atmosferę jak światło świec
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 173 |
| Wysokość (mm): | 500 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 4.3 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2200 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 420 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne: Gwint E27 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
