CEMBALO Brązowy/Kawowy LED 8x4W 3000K ściemnialna Lampa wisząca Brilliant G93763/20
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa wisząca CEMBALO Brązowy/Kawowy LED 8x4W 3000K ściemnialna
Dane techniczne
| Długość (mm): | 400 |
| Szerokość (mm): | 250 |
| Maksymalna wysokość (mm): | 1800 |
| Kolor korpusu: | Chrom |
| Kolor klosza: | Brązowy | Kawowy |
| Materiał korpusu: | Plastik |
| Materiał klosza: | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 x 4 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 352 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Ściemnialna DIMM |
| Wykonanie: | Wysokość regulowana |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
