CAPEA antracyt wys. 50cm. LED COB 6W 3000K IP44 Lampa ogrodowa stojąca
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa ogrodowa stojąca CAPEA antracyt wys. 50cm. LED COB 6W 3000K IP44
Zewnętrzny słupek oświetleniowy Capea o mocy 6 W zapewnia atrakcyjne efekty świetlne i zwiększa bezpieczeństwo dzięki oświetleniu zewnętrznemu. W ten sposób podjazdy i ścieżki są równomiernie i bezpiecznie oświetlone. Lampa o przyjemnej barwie światła 3000K jest wodoszczelna i nierdzewna dzięki klasie ochrony IP44. Dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu można go również zamontować na twardych powierzchniach.
- Słupek oświetleniowy do optymalnego oświetlenia ścieżek
Dane techniczne
| Długość (mm): | 130 |
| Szerokość (mm): | 172 |
| Wysokość (mm): | 500 |
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Kolor klosza: | Antracyt | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 6 W |
| Rodzaj gwintu: | LED COB zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 98 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
