CACERES czarny LED E27 15W 4000K IP44 Reflektor ogrodowy
Cena regularna:
148,20 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Reflektor ogrodowy CACERES czarny LED E27 15W 4000K IP44
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 125 |
| Szerokość (mm): | 215 |
| Wysokość (mm): | 510 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2000 |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 15 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1500 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Trwałość znamionowa: | 20 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne: Żarówki PAR38 z gwintem E27 |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. II |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
