BRIVANO złoty | przydymiony LED dim. 37W 3000K Lampa podłogowa ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa podłogowa ściemnialna BRIVANO złoty | przydymiony LED dim. 37W 3000K
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 260 |
| Wysokość (mm): | 1396 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2650 |
| Kolor korpusu: | Mosiądz | Złoty |
| Kolor klosza: | Przydymiony |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 37 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 747 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Włącznik nożny ON/OFF zamontowany na kablu |
| Wykonanie: | Lampka ściemniania - za pomocą ściemniacza dotykowego |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
