BRAN Antracyt LED 7W 2700K IP54 Kinkiet zewnętrzny regulowany Lucide 27817/07/29
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny regulowany BRAN Antracyt LED 7W 2700K IP54
Dane techniczne
| Długość (mm): | 97 |
| Odległość od ściany (mm): | 107 |
| Wysokość (mm): | 124 |
| Kolor: | Antracyt |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 7 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 345 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 270 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Regulowany kierunek świecenia |
| Wykonanie: | Regulacja obrotowa 360 ° |
| Wykonanie: | Regulacja góra - dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
