BINGO Solar czarny PIR LED 8,2W 5000K IP54 Reflektor ogrodowy
Cena regularna:
112,00 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Reflektor ogrodowy BINGO Solar czarny PIR LED 8,2W 5000K IP54
BINGO to wszechstronna lampa solarna, którą można używać jako lampę ścienną, lampę ze szpikulcem lub słupek. Posiada czujnik ruchu PIR, co sprawia, że jest praktycznym rozwiązaniem do oświetlania przestrzeni zewnętrznych.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 109 |
| Szerokość (mm): | 125 |
| Wysokość (mm): | 287 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 8,2 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 800 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 10 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 10 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Czujnik ruchu można wyłączyć i pozostawić tryb czujnika zmierzchu |
| Wykonanie: | Reflektor posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala się z jasnością ok. 10% o zmierzchu lub w ciemności. |
| Wykonanie: | Reflektor posiada trzy tryby świecenia |
| Wykonanie: | Reflektor można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik |
| Wykonanie: | Ładowanie akumulatora: Energia słoneczna |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator – Li-on 3.7V 1200mAh |
| Wykonanie: | Relektor może być używany jako kinkiet zewnętrzny |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 8 h |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
