BILBO LED 8,5W RGB barwa światła zmienna z gwieździstym efektem Lampa sufitowa
Cena regularna:
249,85 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampa sufitowa BILBO LED 8,5W RGB barwa światła zmienna z gwieździstym efektem
Dane techniczne
| Długość (mm): | 350 |
| Szerokość (mm): | 80 |
| Średnica klosza (mm): | 275 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8,5W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 - 5000 K |
| Barwa światła: | Ciepła | Neutralna | Zimna + Multikolor |
| Strumień światła (Lumeny): | 1000lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - płynna regulacja za pomocą pilota |
| Wykonanie: | RGBW - Zmiana koloru światła (zielony, czerwony, niebieski) za pomocą pilota |
| Wykonanie: | Lampa zapewnia nieoślepiające stonowane światło |
| Wykonanie: | Efekt świecenia gwiaździsty |
| Wykonanie: | Sterowanie za pomocą pilota - Pilot w zestawie |
| Wykonanie: | Lampa zawiera źródła światła, które można włączać i wyłączać osobno |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
