BERNADETTA Black LED 10W 4000K Lampa ścienna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny LED BERNADETTA 10W czarny 4000K IP20
Czarna wersja lampy ściennej BERNADETTA 10W to propozycja dla osób ceniących wyrazisty design w nowoczesnym stylu. Jej smukła, prostokątna forma w kolorze głębokiej czerni tworzy mocny akcent dekoracyjny, jednocześnie zachowując minimalistyczny charakter.
Lampa emituje światło o neutralnej barwie 4000K i strumieniu 1250lm, które doskonale sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe w korytarzach, salonach czy sypialniach. Wytrzymała konstrukcja z metalu i tworzywa sztucznego zapewnia trwałość i nowoczesny wygląd przez lata. To idealne rozwiązanie dla wnętrz urządzonych w stylu loftowym, industrialnym czy modern.
Model należy do kolekcji Bernadetta, w której dostępny jest również lampa podłogowa oraz lampa wisząca.
W skład kolekcji BERNADETTA wchodzą:
- Lampa wisząca
Subtelna i efektowna, idealna jako główne źródło światła w salonie, jadalni czy gabinecie - Lampa podłogowa
Smukła konstrukcja, emitująca neutralne białe światło - Kinkiet ścienny
Kompaktowy, świetnie sprawdzi się w korytarzach i mniejszych pomieszczeniach
Dzięki spójnej stylistyce seria Bernadetta pozwala stworzyć jednolite, estetyczne i funkcjonalne oświetlenie całego wnętrza. To propozycja dla osób ceniących minimalizm, nowoczesność i wysoką jakość światła LED.
Informacje dodatkowe:
- Ramie kinkietu obraca się o 270°
- Produkt wyposażony w źródło światła o klasie efektywności energetycznej E
Dane techniczne
| Długość (mm): | 70 |
| Odległość od ściany (mm): | 65 |
| Wysokość (mm): | 510 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1250 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Ramie kinkietu obraca się o 270° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
