BABY DINO LED Niebieska RGB akumulator + przewód USB-C Lampka dekoracyjna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka dekoracyjna BABY DINO LED Niebieska RGB akumulator + przewód USB-C
Lampka Baby Dino dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: beżowo różowym oraz beżowo niebieskim
- Lampka posiada dotykowy włącznik światła oraz zmianę barwy świecenia.
- Lampka posiada niewymienne źródło światła.
- Czas świecenia ok 5-50 godzin (w zależności od stopnia jasności) przy białej barwie i około 10 godzin przy barwach RGB
- Minimalna ilość cykli ładowania – 800 razy
- Użyty akumulator – 18650 Li-ion, 1200mAh
- Długość kabla USB – 1 metr
- Brak ładowarki w komplecie
- Zalecana ładowarka 5V, 1A, 5W
- Czas ładowania ok 3,5 godziny
Tryb 1:
- Naciskając jeden raz w górę lampki światło lampki się zapali. Poprzez lekkie stuknięcie w bok lampki można regulować jasność świecenia
Tryb 2:
- Naciskając drugi raz górę lampki światło zmieni kolor. Poprzez lekkie stuknięcia w bok lampki można regulować jasność świecenia.
Tryb 3
- Wielokolorowy – naciskając trzeci raz w górę lampki światło zmieni kolor. Poprzez lekkie stuknięcia w bok lampki można zmieniać kolor świecenia
- Aby wyłączyć lampkę należy nacisnąć czwarty raz na górę lampki
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 93 |
| Wysokość (mm): | 120 |
| Kolor: | Beżowy | Niebieski |
| Materiał wykonania: | Silikon | ABS + PC |
| Zasilanie: | Akumulatory bateryjne |
| Moc źródła światła: | 0,75 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K + RGB |
| Barwa światła: | Ciepła + Multikolor |
| Wykonanie: | Lampka ściemnialna |
| Wykonanie: | Lampa wyposażona w moduł zmiany koloru RGB |
| Wykonanie: | Dotykowy włącznik |
| Wykonanie: | Akumulator: 18650 Li-ion; 1200 mAh; 3,7V |
| Wykonanie: | Czas świecenia ok 5-50 godzin |
| Wykonanie: | Czas ładowania ok 3,5 godziny |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
