Annanas LED Amber 6W 2200K Barwa ciepła E27 Żarówka filament Lucide 80105/06/62
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filament LED Amber 6W 2200K Barwa ciepła E27
Prezentowana żarówka filamentowa LED jest wysokiej jakości i ma długą żywotność. Żarówka filament ma oprawę E27 i posiada moc 6 watów oraz temperaturę barwową 2200 kelwinów. Bańka została wykonana ze szkła w kolorze bursztynowym i posiada kształt ananasa. Żarówka wytwarza strumień świetlny 550 lumenów i posiada etykietę energetyczną A +. Żywotność wynosi do 30000 godzin użytkowania.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 95 |
| Wysokość (mm): | 165 |
| Kolor: | Bursztynowy |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 6 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2200 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 550 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
