Algine Backlight biały 600x1200mm 64W NW UGR<19 Panel LED 5 lat gwarancji
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Panel LED Algine Backlight biały 600x1200mm 64W NW UGR<19 5 lat gwarancji
Panel LED ALGINE BACKLIGHT, o mocy 64 W, wysokiej skuteczności świetlnej 128 lm/W. Wykonana jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Świeci światłem o neutralnej - najbardziej uniwersalnej barwie (4000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, z których korzystamy na codzień, zapewniając komfort podczas codziennych czynności. Przeznaczona do montażu podtynkowego.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 1195 |
| Szerokość (mm): | 595 |
| Wysokość (mm): | 37 |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED zintegrowany |
| Moc źródła: | 64 W |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Dzienna |
| Strumień światła (Lumeny): | 8200 | 128lm/W |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Współczynnik olśnienia UGR: | UGR < 19 |
| Skuteczność świetlna [lm/W]: | 128lm/W |
| Czas nagrzania lampy do 60% lm: | 0,5 s |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Trwałość: | 50 000 H |
| Klasa Energetyczna | E |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 Lat |
| Uwaga: | Akcesoria do montażu w płytach G-K, natynkowego oraz zwieszanego dostępne są w dziale: Akcesoria | Akcesoria Do Paneli LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
