AVONY Solar czarny PIR LED 2W 2700K IP44 Kinkiet zewnętrzy solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzy solarny z czujnikiem ruchu i zmierzchu AVONY Solar czarny PIR LED 2W 2700K IP44
Solarny kinkiet AVONY w kolorze czarnym ma tradycyjny wygląd i wyposażona jest w zintegrowany panel słoneczny. Zaprojektowana do używania żarówki E27, łączy klasyczny styl z nowoczesną technologią solarną, idealna do efektywnego oświetlania przestrzeni zewnętrznych.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 150 |
| Odległość od ściany (mm): | 102 |
| Wysokość (mm): | 205 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | Led zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 200 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 15 lx |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu |
| Wykonanie: | Kinkiet posiada cztery tryby świecenia |
| Wykonanie: | Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie. |
| Wykonanie: | Oprawa posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala się z jasnością ok. 5% o zmierzchu lub w ciemności. |
| Wykonanie: | Światło orientacyjne można wyłączyć |
| Wykonanie: | Lampę można wyłączyć: Wbudowany włącznik - wyłącznik |
| Wykonanie: | Ładowanie akumulatora: Energia słoneczna |
| Wykonanie: | Typ baterii Li-Ion LIB 3,7 V 1500mAh |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 8 h |
| Wykonanie: | Źródło światła wymienne: Gwint E27 |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
