AVISIO biały mat 2x2W 3000K IP54 Kinkiet ścienny zewnętrzny góra-dół
Cena regularna:
182,40 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet ścienny zewnętrzny góra-dół AVISIO biały mat 2x2W 3000K IP54
Domy i budynki zyskują dzięki atrakcyjnej grze światła i cienia na ich fasadach. Lampa ścienna AVISIO prezentuje budynki z najlepszej strony w ciemności i przynosi wiele cennych korzyści, takich jak komfort, bezpieczeństwo i zachęcającą atmosfera. Dzięki atrakcyjnemu oświetleniu w górę i w dół oraz nowoczesnemu wzornictwu, wyczarowuje wyjątkową grę światła na każdej ścianie! Okrągły kształt i matowy biały kolor umożliwiają łatwą integracje z każdą koncepcja zewnętrzną. W oprawie zastosowano również nowoczesną technologie LED, która charakteryzuje się wysoką jakością światła i energooszczędnością.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Odległość od ściany (mm): | 75 |
| Wysokość (mm): | 105 |
| Kolor korpusu: | Biały mat |
| Kolor klosza: | Biały mat | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Aluminium |
| Materiał klosza: | Aluminium | Akryl |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 2 x 2 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 2 x 250 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Trwałość znamionowa: | 30 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Kierunek świecenia: Góra - Dół |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
