AR111 LED 3000K 12W GU10 230V 45° WOJ+14568
Cena regularna:
49,50 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
AR111 LED 3000K 12W GU10 230V 45°
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 111 |
| Długość (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 74 |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 12W |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 1050lm |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 45° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
