AR111 (G53) 10W 24° 18V Dim to warm 2200-3000K CRI=95 Chrom ściemnialny Lucide 49044/10/31
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
AR111 (G53) 10W 24° 18V Dim to warm 2200-3000K CRI=95 Chrom ściemnialny
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 57 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał : | Aluminium |
| Zasilanie: | 18 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 10 W |
| Rodzaj gwintu: | AR111 |
| Temperatura barwowa: | 2200 - 2700 - 3000K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 500 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 24 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 95 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żarówka ściemnialna DIM - Dim to warm |
| Wykonanie: | Dim to warm - ściemnianie powoduje zmianę temperatury barwowej z 3000K - 2200K |
| Wykonanie: | Wysoki współczynnik oddawania barw - CRI > 95 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
