AR111 Biały LED 9W 30° SMD 3000K ECONOMY OXYLED
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
AR111 Biały LED 9W 30° SMD 3000K ECONOMY
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 58 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał : | Aluminium |
| Zasilanie: | 12 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 9 W |
| Rodzaj gwintu: | AR111 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 720 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 30 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 2 Lata |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
