ANDORRA 8830 LED 12W 4000K IP54 Kinkiet zewnętrzny Rabalux 8830
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Kinkiet zewnętrzny ANDORRA LED 12W 4000K IP54
Ze swoim funkcjonalnym designem i czarno-białą kolorystyką, zewnętrzna lampa ścienna Andorra będzie doskonałym wyborem na nowoczesną werandę lub zewnętrzną ścianę domu. Lampa wykonana jest w metalu i tworzywa sztucznego, a jej wbudowane źródło światła LED emituje naturalne, białe światło. Źródło charakteryzuje się mocą 12 W, strumieniem świetlnym 680 lumenów i temperaturą barwową 4000 K. Stopień ochrony IP54 zapewnia, że jest ona chroniona przed szkodliwym pyłem i strumieniami wody z każdego kierunku. Lampa zewnętrzna Andorra objęta jest 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 135 |
| Odległość od ściany (mm): | 85 |
| Wysokość (mm): | 260 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 680 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa odporna na działania promieni UV |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 54 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
