ACORA Solar czarny mat PIR LED Dim Timer Pilot 18W 4000K Naświetlacz solarny zarządzany pilotem z czujnikiem zmierzchu i ruchu
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Naświetlacz solarny zarządzany pilotem z czujnikiem zmierzchu i ruchu ACORA Solar czarny mat PIR LED Dim Timer Pilot 18W 4000K
Dane techniczne
| Długość (mm): | 200 |
| Szerokość (mm): | 45 |
| Wysokość (mm): | 190 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 2000 |
| Kolor korpusu: | Czarny mat |
| Kolor klosza: | Przeźroczysty |
| Materiał korpusu: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Bateria solarna |
| Moc źródła światła: | 18 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2600 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Dane czujnika ruchu: | Kąt wykrywania: 120° | Zasięg: do 8 m. |
| Dane czujnika zmierzchu: | Czułość progowa jasności: 15 lx |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | TYP czujnika : ruchu i zmierzchu. |
| Wykonanie: | Lampa sterowana pilotem |
| Wykonanie: | Jasność światła można wybrać na dwóch poziomach za pomocą wbudowanego przełącznika. |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna DIM - regulacja za pomocą pilota |
| Wykonanie: | Zintegrowana funkcja timera - automatyczne włączanie i wyłączanie produktu o określonych godzinach |
| Wykonanie: | Ładowanie akumulatora: Energia słoneczna |
| Wykonanie: | Wbudowany akumulator – Li-on 32700 2x3.7V 6000mAh |
| Wykonanie: | Czas pełnego ładowania: 6 h |
| Wykonanie: | Zalecana wysokość montażu: 2 - 3 m. |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. III |
| Stopień szczelności IP: | 65 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
