ACHAT Biała z efektem świetlnym ściemnialna 22W 4000K IP44 50cm Lampa sufitowa
Cena regularna:
358,15 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
ACHAT Biała z efektem świetlnym ściemnialna 22W 4000K IP44
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 500 |
| Wysokość (mm): | 120 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 22W |
| Rodzaj gwintu: | SMD LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 2460lm |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa za pomocą typowego wyłącznika światła |
| Wykonanie: | Efekt świetlny |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 44 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
