4,9W ST64 LED Dim. 2700K E27 Żarówka filamentowa ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filamentowa ściemnialna 4,9W ST64 LED Dim. 2700K E27
Żarówka LED filament. Przywodzi na myśl porównania: żółte włókno i wzór w stylu vintage. Dzięki żarnikowi LED żarówka LED pasuje do kształtów lamp, w których widoczna jest żarówka. W każdym razie możesz cieszyć się pięknym pokazem świetlnym, w którym światło świeci we wszystkich kierunkach. Połączenie ciepłego, białego światła i ekonomiczności oświetlenia LED sprawia, że prezentowana żarówka LED jest idealną alternatywą dla tradycyjnej żarówki. Warto wiedzieć: w przeciwieństwie do wielu innych żarówek LED, prezentowana żarówka LED jest doskonale ściemnialna.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 64 |
| Wysokość (mm): | 146 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 4,9 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 460 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żarówka ściemnialna DIM - płynna regulacja ściemniaczem zewnętrznym |
| Wykonanie: | Żywotność: 15 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
