3W G45 LED Dim. 2700K E27 Żarówka filamentowa ściemnialna
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka filamentowa ściemnialna 3W G45 LED Dim. 2700K E27
Włókno, napięcie elektryczne i szklana bańka. Dzięki tym trzem pozornie prostym składnikom Thomas Edison stworzył żarówkę wieki temu. Piękne odkrycie i pomysłowy projekt. I to zasługuje na dodatkową uwagę, na przykład w przypadku tej żarówki. Eleganckie skręty włókna są widoczne w przezroczystej szklanej bańce. Ale nie mylcie się: ta żarówka jest w 100% ledowa. Dlatego będziesz cieszyć się estetyką, niskim zużyciem i strumieniem świetlnym 210 lumenów. Ponadto dodatkowe ciepłe światło (2700 K) można przyciemniać.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 45 |
| Wysokość (mm): | 72 |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Materiał wykonania bańki: | Szkło |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 3 W |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Temperatura barwowa: | 2700 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 210 |
| Ściemnialne (DIM.): | TAK |
| Kąt świecenia: | 360 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żarówka ściemnialna DIM - płynna regulacja ściemniaczem zewnętrznym |
| Wykonanie: | Żywotność: 15 000 h |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 12 Miesięcy |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
