Taśma LED 60szt./1m 4000lm 72W 12V IP63 NW 4000K biała - 5m.
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Taśma LED 60szt./1m 4000lm 72W 12V IP63 NW 4000K biała - 5m.
Dane techniczne
| Długość (mm): | 5000 |
| Szerokość (mm): | 10 |
| Zasilanie (V): | 12 |
| Pobór mocy (W): | 72W (14,4W/1m) |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 4000 (800lm/1m) |
| Rodzaj diod: | SMD5050 |
| Ilość diod: | 300 (60szt./1m) |
| Kąt świecenia: | 120° |
| Ściemnialna: | TAK |
| Stopień szczelności IP: | 63 |
| Akcesoria do taśm oraz zasilacze dostępne w dziale: | AKCESORIA | Akcesoria Do Taśm LED |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
