ES111 PerfectColor 12W 120° CR:90 4000K Biały OXYLED ( 26 szt. dostępne od ręki. Wysyłka 24 h. )
Cena regularna:
52,97 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
ES111 PerfectColor 12W 120° CR:90 4000K Biały OXYLED
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 111 |
| Wysokość (mm): | 58 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania bańki: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 12 W |
| Rodzaj gwintu: | ES111 |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 960 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Trwałość znamionowa: | 25 000 h |
| Wykonanie: | Wysoki współczynnik oddawania barw: CRI: 90 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
