Octav srebrny Ø 40cm. LED Starlight 26W 4000K Plafon
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Plafon Octav srebrny Ø 40cm. LED Starlight 26W 4000K
Okrągła lampa sufitowa Octav z efektem rozgwieżdżenia może być praktycznym elementem wyposażenia niemal każdego nowoczesnego salonu, sypialni czy gabinetu. Metalowa oprawa w kolorze srebrnym posiada biały abażur z tworzywa sztucznego. Octav zawiera wbudowane źródło światła LED o mocy 26 W, strumieniu świetlnym 1660 lumenów i niezwykłej wytrzymałości 50 000 godzin! Temperatura barwowa lampy sufitowej wynosi 4000K, dzięki czemu emituje ona naturalne białe światło, tworząc czysty, nowoczesny efekt w pomieszczeniu. Średnica lampy sufitowej Octav wynosi 400 mm, a odległość od sufitu 50 mm. Prezentowany model ma 5 lat gwarancji.
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 400 |
| Wysokość (mm): | 50 |
| Kolor korpusu: | Srebrny |
| Kolor klosza: | Biały |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 26 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 4000 K |
| Barwa światła: | Neutralna | Biała |
| Strumień światła (Lumeny): | 1660 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | STARLIGHT - Efekt świecenia gwiaździsty |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
