LEVI Czarna LED DIM 3-stopnie ściemniania 8W 3000K Lampka biurkowa Lucide 18659/06/30
Cena regularna:
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Lampka biurkowa LEVI Czarna LED DIM 3-stopnie ściemniania 8W 3000K
Lampka stołowa Levi która dostępna jest w sklepie internetowym z oświetleniem lampynox.pl, może na pierwszy rzut oka wyglądać nieco surowo, ale to ładna, nowoczesna lampa biurkowa, która dotrzyma Ci towarzystwa podczas wielu godzin pracy i nauki. Jego elegancki wygląd podkreśla wysokiej jakości metal i zintegrowana, ściemniana żarówka LED. Ciepłe, białe światło w temperaturze barwowej 3000K, wspiera najwyższą koncentrację. Levi ma 32,8 centymetra wysokości i elegancką podstawę, która zawiera również trzy subtelne przyciski do ściemniacza. W ten sposób możesz natychmiast włączać i wyłączać lampę biurkową.
Unikalne cechy produktu
- Ze zintegrowanym ściemnianym źródłem światła LED
- Wyposażony w ciepłe białe światło (3000K)
- Wykonane z wysokiej jakości metalu
Ważne cechy produktu
- Zużycie energii: 1x8W / 230V / ściemnialna
- Wymiary: dł.28,7 x szer.10 x wys.32,8 cm
- 3 lata gwarancji na oprawę
Dane techniczne
| Długość (mm): | 100 |
| Szerokość (mm): | 287 |
| Wysokość (mm): | 328 |
| Długość klosza (mm): | 55 |
| Szerokość klosza (mm): | 287 |
| Wysokość klosza (mm): | 31 |
| Długość kabla zasilającego (mm): | 1800 |
| Kolor korpusu: | Czarny |
| Kolor klosza: | Biały | Czarny |
| Materiał korpusu: | Metal |
| Materiał klosza: | Akryl | Metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Moc źródła światła: | 8 W |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestwawie: | Tak |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 450 |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra ≥ 80 |
| Temperatura otoczenia: | -20° do 50° |
| Wykonanie: | Lampa ściemnialna - regulacja 3-stopniowa |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Klasa ochronności energetycznej produktu: | KL. I |
| Stopień szczelności IP: | 20 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
