LED SMD GU11 biały 2W 55° WW ciepła z soczewką SPECTRUM Żarówka ( 25 szt. dostępnych od ręki. Wysyłka 24 h. )
Cena regularna:
8,45 zł
towar niedostępny
Przesyłka kurierska 18,00 zł. Płatność przy odbiorze 26,00 zł. Paczkomaty InPost 14,00 zł. Odbiór osobisty 0 zł
Opis
Żarówka LED SMD GU11 biały 2W 55° WW ciepła z soczewką SPECTRUM
Dane techniczne
| Średnica (mm): | 35 |
| Wysokość (mm): | 48 |
| Kolor: | Biały |
| Materiał : | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Źródło światła: | LED |
| Moc źródła: | 2 W |
| Rodzaj gwintu: | GU11 |
| Temperatura barwowa: | 3000 K |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień światła (Lumeny): | 200 |
| Ściemnialne (DIM.): | NIE |
| Kąt świecenia: | 55 ° |
| Współczynnik oddawania barw CRI: | Ra > 80 |
| Czas nagrzania do 60% lm: | 0,5 s |
| Wykonanie: | Żywotność: 17 000 h |
| Wykonanie: | Jednolitość barw SDCM max.: 5 |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Gwarancja: | 2 Lata |
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Darmowa dostawa
